Mine ostukorvi

Roba in Russiaglobal_blue

Näita kõik asjad PANOPLY (DELTA PLUS) Näita kõik asjad Roba - töökindad, põlvekaitsed, linttropid Näita kõik asjad Isikukaitsevahendid 3M Näita kõik asjad Norfin - Rõivaste ja jalatsite kalurite Näita kõik asjad PROS - vihmariided, kummisaapad Näita kõik asjad Cerva - Tööriided, isikukaitsevahendid Näita kõik asjad Guide - töökindaid Näita kõik asjad Zekler - kõrvaklapid, prillid, respiraatoreid Näita kõik asjad Venitex - Isikukaitsevahendid Näita kõik asjad L.Brador - Töörõivad (Tööriided) Näita kõik asjad Showa - töökindad Näita kõik asjad Tiger (DELTA PLUS) Näita kõik asjad PLANAM - Töörõivad (Tööriided) Näita kõik asjad Jalas Näita kõik asjad Salmo Näita kõik asjad SIEVI Näita kõik asjad Timberland Näita kõik asjad POL Wennar Näita kõik asjad PELTOR Näita kõik asjad PROFESSIONAL Näita kõik asjad Scott Näita kõik asjad Spirotek Näita kõik asjad Glock Näita kõik asjad Walther Näita kõik asjad DENIX S.A - relvad koopiad Näita kõik asjad Õhkrelvad Umarex Näita kõik asjad ATAKA Näita kõik asjad BORNER Näita kõik asjad crosman Näita kõik asjad HATSAN õhupuss Näita kõik asjad BLS Näita kõik asjad COFRA Näita kõik asjad Stardipustol RETAY Näita kõik asjad Trento Näita kõik asjad SIR Safety System

Lint-troppid, Linttropid silmustega otstes, tõstevööd

Kahesilmuselised tekstiilist linttropid, tropid.

Otstes kahe silmusega, tekstiilist linttropp on lame, vastupidav koorma tõstmiseks mõeldud tõstevöö, mis on valmistatud 100 % polüestrist. Tekstiiltroppide silmused on tugevdatud spetsiaalse kangaga kaitseks kulumise eest.
Tekstiiltroppide valmistamiseks kasutatud materjal on polüester. See on vastupidav enamuse hapete ja väikse kontsentratsiooniga leeliste suhtes.
Tekstiiltroppide soovituslik töötemperatuuri vahemik on: - 40 ° kuni + 100 ° C.
Lubatud venimine töö ajal: 2-3% tekstiiltropi normaalsest pikkusest.
Tekstiiltroppide turvalisuse varu (varutegur) on 7:1.
Pikkuse tolerants: ± 3% nimiväärtusest.
Tekstiiltroppide markeering: tropid on märgistatud sinise etiketiga, kus on kirjas tootja, töökoormus (WLL) erinevate kasutusmeetodite puhul, tropi pikkus, Euroopa normidele vastavuse CE-märgistus, valmistamiskuupäev jne.

Tähelepanu! Meilt saate osta ka mittestandardsetes mõõtudes tekstiiltroppe, tõstevöösid ja linttroppe. Meie tootevalik võimaldab rahuldada peaaegu iga soovi lühikese tähtaja jooksul.

Tekstiilist linttroppide eelised muu konstruktsiooniga troppide, eriti kett ja terastrossist troppide ees:

1. Väiksem kaal sama tõstevõime juures. Tekstiiltropid on tross- ja kett-troppidest märkimisväärselt kergemad. Seda on eriti märgata suure kandevõimega tõstevöö või linttroppidega töötamisel. Linttroppi on lihtsam liigutada, kergem koorma alla paigutada ja tropi silmuseid on lihtsam kraana konksu külge kinnitada. Suure koorma jaoks mõeldud troppidega saab hakkama üks inimene, samal ajal kui sarnaste tross- ja kett-troppide jaoks on vaja tervet brigaadi. Lisaks sellele, et tekstiiltroppidega on võimalik kokku hoida inimressursse, kulub vähem aega ka peale- ja mahalaadimistöödele.

2. Neid on võimalik kasutada õrnade koormate puhul. Kauba vigastamise oht (eriti pehmete nurkade või hoolikalt viimistletud pinna puhul) on tekstiiltroppidega märkimisväärselt väiksem. Just see omadus on tekstiilist linttroppide puhul parim. Kett- ja trosstroppidel on väike ristlõige. Seetõttu lõikuvad kett- ja trosstropid saematerjali või puitlaastplaati ning neist tehtud esemete tõstmisel sisse ja rikuvad nende väljanägemise. Samuti ei saa kett ja trosstroppe kasutada viimistletud pealispinnaga esemete tõstmiseks (nagu näiteks jahid, kaatrid jne), sest neist võivad jääda kriimud ja sälgud. Tekstiilist linttropid saavad tänu oma paindlikkusele selle ülesandega palju paremini hakkama, olles koorma ümber õrnemalt ja seda kahjustamata.

3. Ohutus. Tekstiiltroppidel ei teki turritavaid metallkiude (nagu terastrossist troppidel), mis võivad traumasid tekitada. Sel põhjusel aitab tekstiiltroppide kasutamine lahendada väga tähtsa probleemi – personali ohutuse küsimuse. Tulemuseks on vahendite kokkuhoid ajutiste töövõimetushüvitiste maksmisel ning tööseisakute vähenemine.

4. Kompaktsus. Tekstiiltroppe on lihtne ja mugav kokku panna ning hoiule panna. Tavaliselt kett- või trosstropid moodustavad hoidmisel suure pusas sõlme. Trosstroppe ei ole nende vetruvate omaduste tõttu võimalik ka korrektselt kokku kerida ning neid on väga tülikas ühest kohast teise toimetada. Selliseid puuduseid tekstiilist linttroppidel ei ole. Neid on võimalik kokku kerida, nad ei vetru ja ei põimu üksteisega. Tekstiiltropid võtavad transportimisel vähe ruumi. Selliseid troppe on mugav mahutada näiteks juhikabiini ja hoida neid pidevalt käepärast. Tekstiiltropid ei nõua lisaruumi.

5. Tekstiiltroppide madal hind. Samuti oluline tegur. Võrreldes metallist kett- ja trosstroppidega on tekstiiltroppide hind palju odavam.

Tekstiiltroppide kasutusalad
Tekstiiltropid asendavad järjepidevalt terastrossidest troppe järgnevatel inimeste tegutsemisaladel:
- kohtades, kus kasutatakse kõrgtehnoloogilisi seadmeid ja tooteid (tuumatööstus, elektroonika ja lennundus, kosmonautika);
- peale- ja mahalaadimistöödel eriti puhta ja väärtusliku pinnaga koormate puhul (autotööstus, väike meretehnika (kaatrid, jahid), ehituse viimistlusmaterjalid, kunstiesemed, dekoratsioonid ja reklaamid);
- täppisseadmete ehitus, eriti puhta pinnaga detailide transportimisel (elektrijaamade turbiinide detailid, sõjaväetööstuse tooted);
- plastmassist detailide transportimine;
- kergete kuni 1 t koormate transportimiseks, sealhulgas kaubanduskeskuste peale- ja mahalaadimistöödel;
- erinevatel olmetöödel ja suvilates.